Post Format

Blogy, které doporučuji číst

Jak jste si jistě všimli, pravidelnému blogování se v poslední době určitě nevěnuji :-). Ale to jsem avizoval už ve svém prvním příspěvku na blogu, že takové ambice zatím nemám a že spíše potřebuji nějaké místo, kde se občas podělím s něčím, co mě zaujme. Teď jsem se hodně věnoval svým projektům a také jsem dostal nové nápady, na kterých jsem začal usilovně pracovat. Blog je tedy až tím posledním v pořadí. Ale nebojte, nějaké nápady na nové příspěvky v hlavě mám, tak si mě hned nemusíte odebírat ze své RSS čtečky :-). Nicméně, napadlo mě, že sem zatím napíšu alespoň tipy na ostatní blogy, které rád čtu a které bych vám rád doporučil.

hyperlinks

Blog o svobodě v práci – skvělý blog Tomáše Hajzlera, který mi dává velký smysl a už mockrát mě donutil, abych se zamyslel nad některými věcmi, které se týkají nejen práce, ale i života celkově. Tomášovo myšlení je mi velmi blízké.

Podnikání v USA – kdo ještě nezná blog Johna Vaňhary, tak určitě doporučuji. John zde popisuje své velmi bohaté zkušenosti s podnikáním za oceánem. Jsou zde i velice hodnotné komentáře pod jednotlivými články.

404m.com – Drago má skvělý blog, na kterém se nachází spousta informací z online businessu. Nechybí ani skvělé osobní tipy a zkušenosti. Chcete-li mít dobrý přehled, nic lepšího na českém netu v této oblasti neznám.

oWWW.cz – blog Petra Jeníka, kde si cením především různých rad ohledně online reklamy a tvorby úspěšných webů.

Jiří Rostecký a jeho osobní blog – tento mladík má podle mého názoru docela našlápnuto a líbí se mi na něm to, že jen nekecá, ale i opravdu maká, přestože ještě studuje. Na svém blogu píše o online podnikání (často o copywritingu). Doporučuji především začínajícím online podnikatelům, kteří zde mohou nalézt cenné rady do začátku.

Blog Martina Kolčaby – užitečný blog, na kterém se Martin zabývá věcmi ohledně SEO. Velmi často s jeho radami a postřehy souhlasím, protože se mi to také osvědčilo. Občas se dozvím i nové věci, které jsem neznal a které se hodí vědět.

Inwebstor – blog o investování do webů, super čtení, i když ne zrovna moc často aktualizované. Kvalita tu ale převažuje nad kvantitou, a to se mi osobně líbí. Super jsou velice podrobné statistiky a propracované analýzy.

Inwebstor Bronzi – na tento blog jsem narazil teprve nedávno, přestože už je skoro rok starý. Pokud byste si rádi vybudovali pasivní příjem z webů (já ano a pracuji na tom :-)), potom určitě doporučuji. Skutečně motivační čtení, možná se budete i dost divit ;-).

Blog Jana Kvasničky – velice zajímavý blog šikovného člověka pro všechny ty, kteří podnikají na internetu.

Marigold.cz – osobní blog Patrika Zandla.

DIGIT – videocast Petra Máry a Hozny Březiny. Mají zajímavé videa, u kterých se člověk mnohdy i dost pobaví. Ideální pro volnou chvíli :-).

MyEgo.cz – Kdo říká, že nečte blog Radka Hulána, ten lže :-).

Cayman Islander’s Blog – tento blog už není bohužel asi 2 roky aktualizovaný, protože ho majitel zakonzervoval. Dříve jsem tam ale velmi rád chodil a některé příspěvky jsou užitečné i dnes (některé budou užitečné asi pořád).

Tak tohle jsou asi moje současné top blogy, které čtu. Tím ale neříkám, že toho nečtu víc. Kdybych tady měl vypsat celou svou RSS čtečku, tak bych to psal hodně dlouho, a to se mi nechce. Chtěl jsem upozornit hlavně na ty, kam chodím nejčastěji. Dále bych rád doporučil ještě spoustu užitečných blogů, které píšou kluci, co často vídávám na WebDealu, ale je jich tolik, že to zkrátka nejde sepsat. Další odkazy plánuji postupně uvést do sekce Oblíbené odkazy, kterou jsem tady na blogu zřídil. Až budu mít v zimě dlouhou chvíli, tak tam doplním ;-). Tak snad jsem vám dal nějaké tipy na dobré čtení a pokud ne, tak klidně napište do komentářů. Pokud znáte blog, který bych neměl vynechat a ještě ho třeba neznám, budu rád, když doporučíte…

4 komentářů

  1. Děkuji za tipy, kromě Tvého blogu jsem si do čtečky přidal i ještě něco navíc 🙂

  2. Pingback: Blogy, které doporučuji číst | RSS ze světa

  3. Všetky som poznal okrem toho marigolda – tak vďaka aj za ten, dobrého čítania nikdy nie je dosť 🙂

Napsat komentář

Tyto pole je nutné vyplnit *.