Post Format

Fit začíná opět blogovat :-)

Filip Číhal (Fit)Je tomu už několik let, co jsem zrušil svůj osobní blog a rozhodl se skončit s blogováním. Tehdy jsem se rozhodl, že se už budu nadále věnovat pouze svým internetovým projektům, které mi vydělávají peníze. V té době mi přišlo, že psát blog je v mém případě zbytečné a že je to jenom ztráta času, který mohu věnovat výdělečné činnosti.

Musím však poznamenat, že jsem člověk plný myšlenek a nových nápadů, a tak jsem postupem času čím dál více zjišťoval, že mi nějaký ten „neutrální“ vlastní píseček, kde bych se mohl vyřádit, chybí. Sám pro sebe jsem si říkal, že bych ještě měl počkat a že ještě nemám tolik zkušeností, abych o tom mohl psát a nedělal ze sebe pitomce. Jenže to by člověk asi nikdy nezačal, že? 🙂

Osobně mám nejradši takové blogy, které jsou na nějaké konkrétní téma a neplácá se tam více odlišných témat dohromady. Tohle jsem věděl, že na svém blogu udělat nemohu a ani nechci, protože se zajímám o hodně věcí najednou a bylo by vůbec složité, abych si vybral to správné téma. Nakonec jsem se rozhodl, že budu psát hlavně o internetu obecně, tvorbě www stránek (jsem samouk), mých webových projektech a načerpaných zkušenostech, online marketingu a o tom, co mě zrovna zaujme a budu na to chtít upozornit. Někdy to proložím asi i něčím osobnějším (podle nálady). Bude to zkrátka takový můj osobní deník, kde si budu psát, co mě napadne. Rozhodně nemám ambice takové, že sem budu denně něco psát. Plánuji psát raději méně (max. několik článků do měsíce). Zkusím se zaměřit spíše na to, aby moje příspěvky měly nějakou přidanou hodnotu.

Pár slov o mně

Základní informace o mé osobě si můžete přečíst v pravém postranním panelu (sidebaru) tohoto blogu. Vlastní internetové stránky tvořím už od roku 2004. Příležitostně vytvořím i něco pro své klienty na zakázku (viz. informace o mé práci na www.filipcihal.cz). Mým hlavním internetovým projektem je kaprařský magazín LovKapra.com, kterému věnuji opravdu hodně času. Kdyby vás náhodou zajímala historie projektu, tak si můžete přečíst třeba tento článek na portálu Mladýpodnikatel.cz, který vyšel v březnu letošního roku.

LovKapra.com - Kaprařina online

LovKapra.com - Kaprařina online

Mým druhým největším projektem na internetu je portál Rybářskádovolená.cz. Už z názvu si jistě můžete odvodit, co se na tomto webu nachází, proto nebudu ani více rozepisovat. Dále mám několik menších webů, jejichž adresy nebudu zveřejňovat (ne, nejsou to žádné MFA, ani nejsou tajné, jen se mi to nechce všechno vypisovat :-)). Jedná se však především o menší weby o cestování nebo různých turistických destinacích, jelikož mám k cestování blízko (letos jsem dokončil VŠ v oboru Cestovní ruch).

Mimo internet jsou mými hlavními koníčky hlavně kaprařina. O lovu kaprů i dost píšu, a to nejenom na svém internetovém portálu, ale i do tištěného rybářského časopisu KaproMánie, kde také vychází moje články. Psaní mě prostě baví :-).

No, veškeré své aktivity zde vypisovat určitě nebudu, protože koho by to zajímalo a samochvála smrdí :-). Tak snad jsem se trochu představil a věřím, že vám občas něco užitečného napíšu i sem na blog. Příští článek už bude určitě o něčem konkrétním z oblasti online podnikání, kde se snažím prosadit už nějakou dobu i já. Ať se vám tu líbí!

PS: Chcete-li, můžete si přidat RSS kanál tohoto blogu do své RSS čtečky. Budu rád i za vaše komentáře pod příspěvky ;-). Můžete mě sledovat i prostřednictvím Twitteru nebo Google+. Na Facebook si přidávám pouze lidi, které znám.

14 komentářů

 1. Filipe, chci pořádné články, zajímavé čtení a alespoň dvakrát týdně! 😀 Moc se těším na tvoje psaní a už už přidávám do RSS 🙂

 2. Vojtěch Kotous

  27/09/2012 @ 15.49

  I já se Filipe přidávám k Jirkovi! Rozhodně by jsi mohl psát články častěji a už teď se těším na zajímavé čtení. V té „minulosti“ jak uvádíš jsem tvůj blog navštěvoval pravidelně, tak doufám, že i teď k tomu budu mít důvod 🙂

 3. Jirka: No, tak 2x týdně, o tom dost pochybuji :-). Jak jsem psal, nemám takové ambice a budu psát spíše nárazově, podle toho, co mě zrovna napadne a jak budu mít chuť. Zase tolik času tomu věnovat nechci.

 4. Vojtěch: Díky, to je fajn, že to nebudu psát jenom pro sebe :-). Jak často budu psát ještě opravdu nevím, někdy toho mám v hlavě víc a někdy není tak moc o čem. Takže podle situace a časových možností.

  Martin: Jasné, na Twitter budu určitě dávat všechny odkazy na své nové blogposty ;-).

 5. Super, také se přidávám a moc se těším na články, především na ty z praxe. Ty jsou vždy nejcennější. Blog přidán do RSS, na TW tě mám, tak hurá do toho 🙂
  PS: Ještě bych tady minimálně přidal plugin Subscribe To Comments, ať se nám tady lépe komentuje a reaguje na komentáře, díky 🙂

 6. Kvasnička Jan: Díky, i když nevím, jestli zrovna Tebe něco nového naučím :). Ale tak člověk nikdy neví…

  Plugin Subscribe To Comments jsem právě nainstaloval, tak doufám, že je to funkční.

 7. Hmmm moc pěknej blog, líbí se mi, není to něco na co narážím všude možně. originální vzhled. Praxe s provozu magazínu a diskusního fóra mě také zajímá, tak uvidíme co nového se dozvím 🙂

 8. Pingback: Penalizuje Seznam stránky s affiliate od Invia.cz?

 9. Doufám, že články budou stejně tak nápomocné, jako tvé příspěvky na Webdealu 🙂 Ať se daří!

 10. Díky kluci :). Necítím se jako někdo, kdo by měl psát moc často… Občas ale mám tak trochu potřebu se k něčemu vyjádřit a neměl jsem pro to žádné vhodné místo, proto jsem si tento blog založil. Na takové to občasné osobní přispívání :). Témata asi budou různá, sám ještě moc nevím :D.

Napsat komentář

Tyto pole je nutné vyplnit *.