Post Format

Můj nejstarší web funguje už 10 let

Ano, je to tak. Přijde mi to skoro neuvěřitelné, ale začátkem května tomu bylo přesně 10 let, co jsem spustil svůj portál pro kapraře – LovKapra.com. Nejedná se o můj první web, který bych kdy vytvořil, ale tento jediný od té doby stále funguje a pevně věřím, že ještě dlouho nezanikne :).

Takto se portál LovKapra.com měnil v čase :)

Takto se portál LovKapra.com měnil v čase 🙂

Co mě ale nejvíce fascinuje, je to, jak se za tu dobu všechno dění na internetu obrovským způsobem změnilo. Když jsem ten web zakládal, tak by mě třeba ani ve snu nenapadlo, že na něj budu jednou umisťovat třeba videa. Vždyť v roce 2004 tu ještě nebyl ani takový YouTube :). Mít na tvorbu webu něco jako redakční systém WordPress v současné podobě? Sociální sítě? Internet v mobilu? 😀 No, zkrátka jsem se nad tím jen tak zamyslel zpětně a vzpomenul na ty začátky. A musím říct, že je to hezký pocit a že mě to stále baví a už teď se těším, jaké to bude za dalších 10 let (pokud se toho dožiju a bude ještě existovat internet, při pohledu zpět je snad možný všechno :D).

5 komentářů

  1. Ona i ta změna toho designu je zajímavá na pozorování. Mám taky web, který už jede dlouho, bohužel se o něj nestíhám starat ani z poloviny jako ty o Lov Kapra. Nojo, je vidět, že kvalitní a svědomitá práce se vyplatí. Držím palce do budoucna! (když teda Internet ještě bude fungovat :D) 🙂

  2. Tomáš: Jo, to máš pravdu, změna v designu je obrovská, je to zajímavý sledovat. Úplně jsem zvědav, co bude za dalších let, jestli se toho dožiju :).

    A jo, je to zkrátka a jednoduše jenom o kvalitním obsahu, to je základ. Design a technické věci se dají řešit a vylepšovat pořád, ale obsah je to nejdůležitější, co je třeba mít a stále tvořit. Na tom totiž skončí většina projektů.

  3. Gratuluju k výročí a přeji mnoho dalších zářezů v kalendáři:) Líbí se mi, jak jdete s dobou a web neustále zdokonalujete.

  4. Veľmi sa mi páči ako sa nie len obsah ale aj dizajn vyvíja. Myslím si že veľ zaiatočných projektov sa neujme lebo majiteľ sa predovšetkým stará o dizajn a zanedbáva obsah. Lov kapra je ale ukážkový príklad, staráte sa veľmi dobre o obsah a ktomu aj o dizajn a už aj pekné dlhú dobu.

Napsat komentář

Tyto pole je nutné vyplnit *.